Kruk S.A.

Obaszar wyszukiwania

Nagrody i wyróżnienia 

      rozmiar tekstu
  • W rankingu, opublikowanym 18 kwietnia 2013 roku, przez Dziennik Rzeczpospolita, Kancelaria Prawna RAVEN, zajęła 2 miejsce wśród kancelarii o największych zyskach oraz 12 pozycję pod względem przychodów, biorąc pod uwagę rok 2012.
  • W rankingu Dziennika Gazety Prawnej, który ukazał się 10 maja 2013 roku, Kancelaria Prawna RAVEN uplasowała się na 5 miejscu wśród Kancelarii Prawnych zatrudniających powyżej 51 prawników oraz 4 miejsce w kategorii „Kancelarie osiągające najwyższy przychód na adwokata lub radcę prawnego”.
  • W rankingu, opublikowanym 9 czerwca 2014 roku, przez  Dziennik Gazetę Prawną, Kancelaria Prawna RAVEN zajęła zaszczytne 3 miejsce, w kategorii kancelarii  zatrudniających do 49 prawników z uprawnieniami. W rankingu oprócz liczby prawników, pod uwagę brany był przychód kancelarii z tytułu świadczeń usług prawnych osiągnięty za 2013 rok.
  • W  ogólnopolskim rankingu opublikowanym 23 lipca 2015 roku przez magazyn ekonomiczny Home&Markter, Kancelaria Prawna RAVEN zajęła trzecie miejsce. O ostatecznej kolejności zadecydowała suma punktów przyznanych za m.in. liczbę wygranych spraw, liczbę prawników oraz liczbę klientów obsłużonych przez kancelarie. 


 

 

 

Kancelaria Prawna RAVEN 2010 All Rights Reserved