Kruk S.A.

Obaszar wyszukiwania

Kariera 

      rozmiar tekstu

Kancelaria Prawna RAVEN należy do Grupy Kapitałowej KRUK, grupy o międzynarodowym zasięgu działania. Poszukujemy osób chcących pracować w dynamicznej, wielokulturowej firmie, nastawionych na rozwój i działalność zespołową. Wierzymy, że rzetelna i twórcza praca oraz rozwój osobisty nierozerwalnie łączy się sukcesami odnoszonymi w obsłudze naszych Klientów i rozwojem samej Kancelarii.  

Preferujemy partnerskie relacje pomiędzy przełożonymi i pracownikami.  Jesteśmy otwarci na dialog i koleżeńską pomoc. Jednym z priorytetów, jaki przed nami stoi, jest wyzwalanie twórczego potencjału osób pracujących w kancelarii. Tworzymy klimat, pozwalający na pełne wykorzystanie zdolności i wiedzy pracowników, na wyzwolenie ich kreatywnej energii i przedsiębiorczej inicjatywy. Jesteśmy nastawieni na rozwój, dzielenie się wiedzą i elastyczność.
Nasze rekrutacje prowadzone są w sposób przejrzysty i na zasadach równości. Nasz zespół Zasobów Ludzkich dokłada wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał w przyjaznej atmosferze i zgodnie z najlepszymi praktykami w tym obszarze.
W celu zapoznania się z obecnie prowadzonymi rekrutacjami, prosimy o kliknięcie w poniższy link. Przeniesie on Państwa na stronę firmy KRUK, gdzie zamieszczone są wszystkie toczące się obecnie rekrutacje.

Link do strony www. http://pl.kruk.eu/praca/oferty-pracy/

 

Kancelaria Prawna RAVEN 2010 All Rights Reserved